Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Laserový infračervený teplomer

Dostupné varianty:
zľava 43 %

Popis

Infračervené teplomery sú tiež nazývané laserové teplomery pretože laser je určený na pomoc pri meraní teploty. Bezkontaktný TFY F001 Laserový infračervený teplomer laser má schopnosť zmerať teplotu z diaľky. Infračervené žiarenie pomáha merať a monitorovať širokú škálu teplôt. Infračervený teplomer je zariadenie na bezkontaktné meranie teploty pomocou snímania energie vyžiarenej povrchom meraného objektu.

Ručné modely infračervených teplomerov sú spravidla vybavené jedným alebo viacerými laserovými lúčmi na vyznačenie meraného miesta. Meranie prebieha vždy z plochy úmernej vzdialenosti podľa použitej optiky. IR teplomer spravidla pracuje v infračervenej oblasti v rozmedzí 8-14 µm.


-Bezkontaktné meranie teploty zo vzdialenosti 5 - 15cm -Pomáha merať a monitorovať širokú škálu teplôt -Vybavené jedným alebo viacerými laserovými lúčmi na vyznačenie meraného miesta. -LCD digitálny displej, podsvietený na modro -Automatické vypnutie do 7sekúnd -Napájanie na 1 x 9V (6F22) batéria (súčasťou balenia)

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac