Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Vlasová kulma GoodBaby Perfect Curl

Dostupné varianty:
zľava 59 %

Popis


Dokonalé kučery v rekordnom čase. Úprava vlasov s rafinovanou vlasovou kulmou GoodBaby Perfect Curl vám bude trvať len chvíľku a výsledok bude jedinečný. Budete vyzerať ako pravá hollywoodska hviezda.

Sny sa naozaj plnia. Chcete mať vlny také, aké ste ešte nikdy predtým nemala? Revolučná kulma GoodBaby Perfect Curl vyčaruje na vašich vlasoch krásne vlny za veľmi krátku dobu.
Prameň vlasov sa automaticky navíja do špeciálnej časti kulmy, kde je jemne pridržaný a zároveň zahrievaný. Po vybratí prameňa zo zariadenia sú vlasy tvarované do krásnej jemnej vlny. Vďaka vlastnej reguláciu teploty (140 °C až 230 °C) a smeru navíjanie si sama môžete vybrať, ako budú vlny vyzerať. Je zaručené, že vlny udržia svoj tvar po veľmi dlhú dobu.

LCD displej zobrazuje aktuálnu teplotu a čas zahrievania s možnosťou regulácie. Môžete si vybrať z troch rôznych nastavení: 140 °C až 230 °C. Odporúčame vždy začínať od najnižšej možnej teploty.
-Nastavenie (140 °C – 200 °C) – jemné, krehké či farbené vlasy. -Nastavenie (210 °C – 220 °C) – normálne vlasy. -Nastavenie (230 °C) – silné a vlnité vlasy. Prameň vlasov je automaticky vtiahnutý do keramickej komory, ktorá sa zahrieva zo všetkých smerov a kučery vytvorí v priebehu pár sekúnd.

Kulma vás automaticky upozorní na dosiahnutú teplotu, na to, že kučera je hotová. Výkonný vykurovací systém s rýchlym nahriatím behom niekoľkých sekúnd a stálou teplotou počas používania zaručuje dosiahnutie optimálnych a dlhotrvajúcich výsledkov.
Nastavenie 3 smerov tvorby kučier – k tvári, od tváre alebo automatické nastavenie, kde sa strieda smer s každým prameňom vlasov pre prirodzenejší vzhľad.

Špecifikácia:
-Príkon: 30 W -Dĺžka kábla 2,5 m -Nastavenie teploty: 190/210/230 °C -Indikátor zahrievania na požadovanú teplotu -Systém proti zachyteniu vlasov -Režim spánku po 20 min. -Automatické vypnutie po 60 min. -Životnosť až 10 000 hodín


-Vlasová kulma GoodBaby Perfect Curl -Na výber s displejom alebo bez displeja -Ľubovoľné nastavenie teploty a času zahrievania -Dlhotrvajúci vzhľad -Príkon: 30 W -Dĺžka kábla 2,5 m -Nastavenie teploty: 190/210/230 °C

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac