Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Detské hodinky pre bezpečnosť Vašich detí s GPS a HD displejom

Dostupné varianty:
zľava 58 %

Popis


Bojíte sa o bezpečnosť Vaších detí? S týmito hodinkami sa im nielen dovoláte ale kedykoľvek zistíte ich polohu priamo na vašom mobile. Zdarma bez poplatkov!
Hodinky riadite iba vy, dieťa má iba možnosť núdzového hovoru, prípadne telefónneho zoznamu.
Pre funkčnosť hodiniek je potrebné vložiť SIM kartu, avšak nie je potrebné platiť žiadne mesačné poplatky, odporúčame SIM kartu na kredit s minimálnym kreditom ak chcete aby sa Vám dieťa dovolalo, lokalizácia dieťaťa ako aj všetky ostatné funkcie sú zdarma, nakoľko fungujú cez GPS a nevyžadujú kredit na SIM karte.

Funkcie:
-Možnosť volania z hodiniek na hodinky -presná poloha dieťaťa (v otvorenom priestore na 20 m, v budovách na 100 m) -núdzové tlačidlo SOS na hodinkách (volanie na Vami vybrané číslo bez vytáčania) -výdrž batérie cca 4 dni v bežnom režime používania (100 hodín bez používania) -hodinky obsluhujete aj nastavujete cez Váš mobil, dieťa ich nevypne ani neprestaví -obslužná aplikácia pre všetky mobily s androidom 3.0 a vyššie, prípadne IOS iphone 6.0 -zdarma zaslanie hlasových správ z hodiniek na hodinky -indikátor dátumu, času a batérie -odolnosť voči opršaniu, obliatiu -silikónové prevedenie -krokomer, počítadlo kalórií, vzdialenosť, režim spánku (všetky informácie sa zobrazujú priamo vo Vašom mobile) -funkcia nájdi hodinky ( pri strate hodiniek ich vyhľadáte pomocou vášho mobilu) -budík -presné trasy kde sa Vaše dieťa pohybovalo -telefónny zoznam na 10 čísiel -SOS tlačidlo na 3 telefónne čísla


-Detské hodinky s GPS lokalizáciou -možnosť volania a monitoring zdravotného stavu -farba ružová, modrá, zelená -rozmer 31×52×12,5 mm -bluetooth 4.0 -LCD displej 1.44 palca -váha 100 gramov

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac