Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Mallorca a Barcelona 5 dní so slovenským sprievodcom + hotel 4**** + polpenzia + letenky + spoznanie + oddych pri mori

Prekrásny ostrov Mallorca, hlavné mesto Palma De Mallorca a Barcelona, katalánske hlavné mesto – to všetko pochodíte počas 5 dňovej dovolenky so svojím slovenským sprievodcom.
 
Dostupné varianty:
zľava 50 %
zľava 54 %

Popis

Program dovolenky:

1. deň: Zraz účastníkov so slovenským sprievodcom v Bratislave na letisku, odlet na Mallorcu so sprievodcom. Prílet na Mallorcu, transfer autobusom so slovenským sprievodcom do hotela, pobyt pri mori, večera v hoteli formou švédskych stolov.

2. deň: Raňajky v hoteli, so slovenským sprievodcom odchod do Palmy De Mallorca, pešia prehliadka historického centra vrátane krásnej katedrály. Svoj pôvod katedrála datuje do roku 1230, teda do obdobia spojeného s vládou kráľa Jakuba I., ktorý je výstavbu podľa povesti prisľúbil, pokiaľ so svojim vojskom vyviazne živý z bitky o pôvodne arabskú Malorku. Pri stavbe základov chrámu sa použili kamene z arabskej mešity, ktorá tu pôvodne stála.
Významným námestím mesta je Plaza Major,  kedysi hlavné mestské trhovisko. Námestie je doslova obsypané kaviarničkami a stánkami s remeselnými výrobkami. V podzemí sa nachádza nákupné centrum a taktiež verejné toalety.
Poobede voľno, neskôr návrat do hotela. Večera v hoteli formou švédskych stolov.

3. deň: Raňajky v hoteli, so slovenským sprievodcom návšteva Palmy De Mallorca, voľno, nákupy, potulky po meste. Poobede návrat do hotela, voľno, večera v hoteli.

4.deň: Ráno transfer na letisko do palmy De Mallorca, odlet do Barcelony so slovenským sprievodcom, prílet do Barcelony,  transfer do centra mesta. Pešia prehliadka so slovenským sprievodcom centra mesta Barcelona, kde bude prvou zastávkou Sagrada Familia Chrám Svätej rodiny (fotostop, vonkajší pohľad)
Odtiaľ sa prejdeme po ulici Avenida Diagonal na Paseo de Gracia, kde sa nachádzajú dva domy, ktoré staval António Gaudí, Casa Milá a Casa Batlló. Následne pôjdeme do centra Barcelony a to na Katalánske námestie, odkiaľ pokračujeme najznámejšou ulicou La Rambla do Gotickej štvrte ku katedrále Svätej Eulálie, patrónke mesta Barcelona. Prejdeme ulicou Rambla až k prístavu, kde si pozrieme pamätník Krištofa Kolumba a prejdeme sa prístavom. Z prístavu je nádherný výhľad aj na Montjuic, kopec, ktorý je typickou dominantou Barcelony.
Následne si necháme voľný program do 18:00 hod. Večer odchod do hotela. Nocľah.

5.deň: Raňajky, transfer na letisko v Barcelone a odlet domov so slovenským sprievodcom.

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac