Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Klimatizácia Azuri vrátane montáže, vhodná aj na úsporné kúrenie

V lete chladí, v zime kúri. Kúrenie klimatizáciou je u nás pomerne nová záležitosť, pritom ide o veľmi úsporný, rýchly a ekologický spôsob vykurovania domácností. Navyše so zľavou to hreje ešte viac.

-V cene kupónu klimatizácia AZURI s wifi

-Na výber 2,5kW alebo 3,5kW -Rýchle zahriatie vzduchu – kúri takmer okamžite    

-Veľká úspora elektrickej energie    

-3× vyšší tepelný výkon ako pri klasickom elektrickom kúrení    

-Ekologický spôsob kúrenia    

-Funguje ako čistička vzduchu (za predpokladu správnej údržby)    

-Predchádza vzniku plesní     -Celoročné využitie – v lete chladí, v zime kúri    

-Jednoduchá a pohodlná obsluha

Dostupné varianty:
zľava 16 %
zľava 14 %

Popis

Kúrenie klimatizáciou je u nás pomerne nová záležitosť, pritom ide o veľmi úsporný, rýchly a ekologický spôsob vykurovania domácností. Klimatizácia je vlastne tepelné čerpadlo vzduch – vzduch. Tepelné čerpadlo energiu nevyrába len ju prečerpáva z nižšej teplotnej úrovne (napr. vzduch) na vyššiu teplotnú úroveň (vzduch alebo vykurovacia voda), pri spotrebe určitého množstva elektrickej energie dodanej na pohon kompresora. TČ pracuje v princípe ako obrátená chladnička. Ovládajte Azuri klimatizáciu z mobilného telefónu, tabletu alebo notebooku odkiaľkoľvek na svete! Vďaka integrovanému rozhraniu Wi-Fi môžete klimatizačnú jednotku ovládať bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.    Ovládanie WiFi     LED displej     Automatická prevádzka     Autodiagnostika     Inteligentné rozmrazovanie     Inteligentné predhrievanie     Funkcia I-Feel     Príjemný nočný režím     Plazma za studena (ionizátor)     OdvlhčovanieČo je to funkcia I FEEL? Senzor I-Feel je mini senzor v bezdrôtovom ovládači, ktorý môže snímať teplotu okolia v miestnosti a prenášať signál späť do vnútornej jednotky. Jednotka nastavuje teplotu a rýchlosť ventilátora tak, aby sa dosiahol maximálny komfort v miestnosti presne podľa vašich predstáv.Klimatizácia AZURI taktiež ponúka elegantné riešenie ak potrebujete mať klimatizovaných viacej miestnosti s možnostou napojenia viacej vnútorných jednotiek na jednú vonkajšiu jednotku   

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac