Jozko.sk

Jozko.skJeden z troch najväčších portálov, s ponukami na zľavy vo všetkých kategóriách.  Hlavnou špecializáciou je však segment
cestovania.
Portál, s ktorým spolupracovalo už viac než 2000 partnerov z oblasti cestovania, gastronómie, wellness i iných služieb, zážitkov a módy.
Portál, ktorý predal už
stovky tisíc kupónov
spokojným zákazníkom
z celej republiky.
Portál, ktorý denne navštívi
20 000 návštevníkov.
Portál, na ktorom sme schopní Vašu ponuku spustiť do 24 hodín od podpisu zmluvy.
Portál, ktorý garantuje
stálu klientelu.


Aké sú skúsenosti našich obchodných partnerov?


www.top-market.sk

Spoluprácu so zľavovým portálom Jožko.sk považujem za nadpriemernú, lebo si v obchode zakladám hlavne na dvoch bodoch, ktoré tento portál spĺňa: maximálna ústretovosť ohľadom mojich  požiadaviek a promptné vyriešenie všetkých mojich otázok a dotazov, takže naša spolupráca je veľmi úspešná a efektívna.

Vladimír Boško

www.trops.sk

Rád by som poďakoval za našu spoluprácu, s ktorou sme veľmi spokojní. Predaj, ktorý dosahujeme cez Vašu stránku je veľmi uspokojivý a veríme, že bude iba narastať. Máte prehľadnú stránku, pútavé bannery a tak sa nákup cez Vašu stránku stáva nielen atraktívny, ale je aj podporený promptným zákazníckym servisom. My ako spoločnosť si vážime skvelý marketing, včasné vyúčtovanie akcií, spoľahlivý prístup a bezproblémovú komunikáciu, čo je v dnešných dňoch naozaj výnimočné. Veríme, že sa naša spolupráca sa v budúcnosti bude iba prehlbovať a spokojnosť nás ako aj našich zákazníkov narastať. Váš úspech je aj naším a naopak.

Marián Kovács

www.bionature.sk

S portálom Jožko.sk spolupracujeme už 8 mesiacov a zrealizovali sme cez nich množstvo akcií. Spolupráca bola vždy na vysokej úrovni, množstvo našich ponúk portál podporil aj reklamou v tlači a na internete, takže predajnosť bola často nad naše očakávania. Platby sú promptné, komunikácia efektívna. Určite plánujeme v spolupráci pokračovať aj naďalej.

Radovan Dzurčanin

www.sprostosti.sk

Jožko.sk patrí medzi našich najvýznamnejších partnerov v oblasti portálov hromadného nakupovania na Slovensku a odporúčame ich na základe úzkej a efektívnej spolupráce.

Viktor Hamran, MSc. - Consulting & Trading, s.r.o.

Kozmetička Janica

Som kozmetičkou a výtvarníčkou v Košiciach, hlavná náplň mojej práce spočíva vo vykonávaní permanentného mejkapu. Dlhodobo spolupracujem so zľavovým portálom Jožko.sk, a musím povedať, že aj naďalej budem, pre seriózny prístup, dodržiavanie obojstranných dohôd a maximálne vychádzanie v ústrety. Aj ostatným podnikateľom odporúčam spoluprácu s týmto zľavovým portálom.

Jana Sidorová

NIKI Kaderníctvo

Zľavový portá Jožko.sk - ich ústretovosť a profesionalita znamená spokojnosť pre nás a pre našich zákazníkov. Veľmi oceňujú, že pro kúpe zľavového kupónu automaticky dostanú ďalší kupón s 25% zľavou a to teší aj nás :-)

Nikola Schlagerová

Salón AZ - nechtové štúdio

Prezentujeme na Jožko.sk naše služby ohľadom nechtov. So spoluprácou sme spokojní, preto naša terajšia akcia nie je prvá ani posledná.

Petra Farská

JE-IN Štúdio a Štúdio Línia

Sme veľmi spokojní s prístupom, kvalitou a rýchlosťou editovania ponúk pre našu firmu. Sme radi, že sme našli takéhoto spoľahlivého obchodného partnera.

Ing. Michal Stacho

Kamenná chata - Demänovská Dolina

So zľavovým portálov Jožko.sk som uskutočnil niekoľkokrát ponuku pre moje zariadenie a musím konštatovať, že lepšieho obchodného partnera som nenašiel. Zmluvné podmienky boli vždy presne dodržané, vzťahy korektné, prezentácia objektu vykonaná precízne a nechýbala jej invencia. Platobné podmienky boli vysporiadané včas. Partner si nevyhradzoval exkluzivitu a taktiež verbálne dohody boli vždy dodržané. Som rozhodnutý, že v ďalšom období opätovne oslovím tento portál pri ponuke zariadenia na zľavových portáloch.

Dávid Polášek

Penzión Antik*** - Rajecké Teplice

Spoluprácu so zľavovým portálom Jožko.sk hodnotím veľmi pozitívne, ich prístup, ochotu, korektnosť. Hodnotím všetky kampane, ktoré sme spolu s portálom absolvovali a som rád, že pri ponuke niekoľko desiatok zľavových portálov som sa rozhodol práve pre Jožko.sk

Martin Naništa

Penzión Green House - Štúrovo

Zo strany personálneho zabezpečenia píšem veľké No.1. Komunikácia, prezentácia a starostlivosť o obchodného partnera tiež za 1. Všetko prebehlo hladko a našu spoluprácu určite ešte zopakujeme. Všetkým rada odporúčam.

Anna Lacková

Hotel Lučivná - Lučivná

S Jožko.sk sme spokojní, máme pekné predaj a hostia, ktorí vďaka Jožko.sk navštevujú sú milí a prívetiví. Máme s portálom spustenú druhú akciu a veríme, že spolupráca bude aj naďalej úspešne pokračovať.

Aneta Františková

Radi Vám pomôžeme s celým procesom a zaistíme,
aby bola Vaša ponuka pre zákazníkov čo
najatraktívnejšia, prostredníctvom nášho webu môžete


osloviť až 1.000.000 zákazníkov.


Neváhajte nás kontaktovať:

firmy@jozko.sk
+421 940 435 716
Budeme sa tešiť na prípadnú spoluprácu.

Čo spoluprácou s nami a partnerom pepa.cz získate?

Istotu
novo privedených
zákazníkov.
Masívnu reklamnú kampaň
na všetkých
inzertných kanáloch:
internet, tlač, rádio či televízia.
Garanciu
zbytočne nemíňanie eur 
- províziu účtujeme
len za zákazníkov, ktorí 
reálne navštívia Váš podnik.
Ochotný a rýchly prístup
celého nášho tímu.
Akciu sme schopní 
spustiť i do 24 hodín.
Rýchle vyúčtovanie
- celkovú čiastku, zníženú
o dohodnutú províziu,
Vám zašleme do 21 dní 
od ukončenia inzercie.
110% snahu
o získanie
dlhodobej klientely.

Ako jediný zľavový portál sme schopní ponúknuť záruku vracajúcich sa klientov a to prostredníctvom druhého kupónu a zľavu 25% pri ďalšej návšteve Vášho podniku.

Tento kupón je zákazníkovi zaslaný spolu so štandardným kupónom a náš portál si z neho už neúčtuje žiadnu províziu. Pri nasledujúcej návšteve zákazníka teda už inkasujete 75 % z Vašich štandardných cien.

S nami môžete expandovať aj v zahraničí!

Vďaka partnerskému portálu Pepa.cz máte možnosť získať nových zákazníkov i na českom trhu

Napíšte nám

Ak chcete prezentovať Vašu službu či produkt
na stránkach jožko.sk, neváhajte nás kontaktovať:

Kontaktná osoba Kategória
Firma Správa pre nás
Web stránky
Telefón
E-mail Opíšte kód z obrázku
CAPTCHA Image   Jiný obrázek
Výška provízie
Obsah Balíčka
Cena pred zľavou Cena po zľave
Platnosť kupónu od Do