zavrieť

Jozko.sk

Jozko.skZískavanie informácií

Väčšinu stránok na jozko.sk môžete navštíviť bez nutnosti zadávánia akýchkoľvek osobných údajov. Na niektorých stránkach Vás však môžeme požiadať o niektoré dáta, aby sme mohli poskytnúť ponúkanú službu, ktorú požadujete. Medzi takéto osobné údaje môžu patriť meno a priezvisko, email alebo telefón. Žiadnu z týchto informácií však nemusíte zadávať, ale bez nich nebude možné poskytnúť požadovanú službu.

Použitie informácií

Vaše dáta používame pre dodanie služieb, ktoré požadujete. Napríklad pri objednaní zľavy alebo pre elektronické zasielanie zaujímavých informácií.

Záväzok chrániť osobné údaje

Naša spoločnosť sa zaväzuje zaistiť bezpečnosť vašich osobných údajov, ich neoprávnené zhromažďovanie alebo iné zneužívanie. Samozrejme plne rešpektujeme všetky zákonné pravidla upravujúce narábanie s týmito dátami.

Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na ochranu Vášho súkromia. Preto sme sa zaviazali chrániť vaše osobné údaje a postupujeme v súlade so zákonom č. 101/2000 Sb., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov a ďalšími súvisiacimi právnymi predpismi. V tomto prehlásení sú uvedené všetky informácie a opatrenia, ktoré používame pre ochranu osobných údajov užívateľov našich stránok. Prístupom a použitím stránok jozko.sk vyjadrujete svoj súhlas s postupmi získavania a použitia informácií, popísanými v tomto prehlásení.